Tvorba webových stránek

Zaujměte své zákazníky perfektně promyšleným a vytvořeným webem. Vytvořím pro vás funkční, originální a po grafické stránce působivé stránky, které budou po technické stránce připraveny k dalšímu využití pro všechny metody digitálního marketingu. Jejich responzivita je pro mne samozřejmostí.

Jednostránkový web / vizitka

Webová prezentace, která poslouží jako vizitka pro vaše podnikání či jako cílová stránka pro jednotlivý produkt tkzv. landing page. Obvykle se využívá v kombinaci s PPC reklamou ale kvůli omezené informační struktuře není landing page nejvhodnější pro SEO optimalizaci.

Firemní web

Ucelená prezentace společnosti, vytvořená v souladu s firemní identitou. Nejčastěji obsahuje detailní informace o společnosti, výpis nabízených služeb, kontaktní informace, reference a informativní sekci webu. Nedílnou součásti webu je pak vlastní administrace.

Řešení na míru

Jestli máte specifičtější představu o vašem budoucím webu, rád vám s ním pomohu. Společně probereme funkcionalitu webové aplikace a dohodneme se na postupu spolupráce. Mimo jiné vytvářím eshopy, informační a srovnávací portály a další webové aplikace.

Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace webových stránek je mou silnou stránkou a dobře vím jak dosáhnout úspěchu ve vyhledávaní. Struktura, kód a obsah nového webu splní podmínky validity a bude atraktivní jak pro vaše zákazníky, tak pro internetové vyhledávače.

UX a responzivita webu

Navrhnu vám vhodnou strukturu webu a umístění prvků na stránkách s ohledem na váš komerční záměr a použitelnost webu. Připravíme špičkový responzivní UX design, který umožní rychlé a  komfortní procházení webu vedoucí k cílové akci.

Správné komunikační prvky

Na základě určených cílů navrhnu nasazení vhodných komunikačních prvků, například interaktivního online chatu, vhodně rozvrženého kontaktního formuláře, přihlášení k odběru novinek, fotogalerie či rezervačního systémů.