Tvorba e-shopů

Přemýšlíte o prodeji zboží na internetu? Chcete si pořídit vlastní e-eshop? Nechcete platit za pronájem internetového obchodu třetí straně, ale chcete provozovat svůj vlastní internetový obchod na vlastní doméně a vlastním webhostingu? Rád vám s vytvořením nového internetového obchodu pomohu. Nezáleží, zda budete chtít prodávat jeden produkt, nebo budete mít v listingu tisíce položek. Obchod navrhnu, vytvořím, zprovozním, napojím na srovnávače zboží budete-li si to přát. Váš nový e-shop vás naučím používat tak, abyste zvládali každodenní administraci, vyřizování objednávek, přidávání zboží sami.

Platby kartou a EET

Nastavím potřebné platební terminály, jako jsou GoPay, PayU, ThePay či PayPal a propojím tyto služby s elektronickou evidencí tržeb.

Propojení účetnictví a skladu

Skladové hospodářství a účetní evidenci e-shopu propojím na potřebný externí software jako jsou Pohoda, Money S a další. Vy budete jen prodávat.

Všechny jazyky a měny světa

Chcete prodávat zboží i mimo ČR? Žádný problém. Do obchodu implementuji jazykové mutace a všechny měny, které budete potřebovat.

Import a export zboží

Nastavím potřebné nástroje pro import produktů do e-shopu či generování exportních xml feedů pro nejpoužívanější tuzemské srovnávače zboží.

Je libo B2B / velkoobchodu?

Provozujete velkoobchod? Prodáváte firemním zákazníkům? Připravím optimální řešení pro B2B sekcí vašeho webu i provizní systém na míru.

Marketingové nástroje

Internetový obchod navrhnu s ohledem na UX a SEO požadavky a nastavím potřebné marketingové nástroje k okamžitému startu.