SEO optimalizace

Nezáleží na tom zda jste malá firma, velká společnost nebo živnostník, díky optimalizaci webových stránek obsadíte přední pozice ve vyhledávačích a díky tomu dosáhnete vyšších zisků. Pordaím jak na to a hlavně vás tam dostanu –  k vašim zákazníkům.

Zviditelním vaše webové stránky či e-shop ve vyhledávačích

Volba klíčových slov

Vyberu relevantní klíčová slova, navrhnu vhodnou informační strukturu webu a připravím podklady pro obsahový rozvoj vašich stránek.

Přesné měření efektivity

Se správnými nástroji je měření efektivity SEO hračkou! Nastavím měření pozic webu, návštěvnosti a vhodných konverzních cílů.

On-page úpravy webu

Na základě detailní SEO analýzy vylepším obsah webu, nastavím vhodné meta tagy, zrychlím načítání a indexaci stránek webu.

Strategie linkbuildingu

Zhodnotím aktuální odkazový profil webu, zjistím více o aktivitách vaší konkurence a navrhnu celkovou strategii linkbuildingu.

Zviditelním váš web

Díky správným SEO aktivitám získají vaše stránky zájem vyhledávačů a na zvolená klíčová slova se umístí na TOP pozicích v SERP.

Chytrá konverze

Přivedu na váš web nové zákazníky, v okamžiku kdy vás hledají a potřebují – dokonalé načasování zvýší konverze a tedy i zisk.

Zpracuji komplexní SEO analýzu vašeho webu

Analýza klíčových slov

Najdeme a vyhodnotíme relevantní klíčová slova. Následně je rozdělíme do jednotlivých skupin dle klasifikačních dimenzí.

UX analýza webu

Vyhodnotíme uživatelskou použitelnost webu: informační strukturu, grafické zpracování a rozložení prvků na stránkách webu.

Analýza obsahu webu

Zkontrolujeme originalitu obsahu, strukturování nadpisů (h1-h6), nastavení meta tagů a interní prolinkování stránek.

Rychlost načítání webu

Vyhodnotíme rychlost načítání webu a navrhneme postup optimalizace obrázků, nastavení serveru či využití cache.

Indexace stránek webu

Vyhodnotíme indexaci stránek, zkontrolujeme duplicitní stránky a navrhneme nastavení přesměrování, sitemap.xml či robots.txt.

 

Audit odkazového profilu

Vyhodnotíme kvalitu a relevanci stránek, odkazujících na váš web a zjistíme, zda jsou umístěné zpětné odkazy pro vás přínosné.